Aktuality
Kontakty / Odkazy
Městské středisko sociálních služeb
Nábřeží 1 máje 2142
397 01 Písek
telefon382 213 974
emailinfo@pspisek.cz
Předpověď počasí

Užitečné informace

 

Vážení uživatelé,

 

současná situace není jednoduchá pro nikoho z nás. Proto jsme pro Vás společnými silami Centrum.cz a Aktuálně.cz připravili souhrn veškerých užitečných informací, které Vám pomohou se zorientovat.

 

Na závěr přidáváme tipy na odreagovaní, protože to je podle nás v těchto dnech neméně důležité.

 

Přejeme Vám pokud možno klidné dny a hlavně pevné zdraví.


 

Tým Centrum.cz

 

 

Vše o koronaviru

 

 

Na jednom místě a přehledně

 

Redakce Aktuálně připravila souhrnnou stránku, kde najdete všechny důležité informace k dění kolem onemocnění Covid-19 na jednom místě. Počty nakažených a otestovaných v ČR i ve světě, rozcestník na jednotlivá témata a mnoho dalších informací na jedné stránce.


Vše o koronaviru

 

 

Kdy se jít otestovat?

 

 

Mám strach, že jsem onemocněl koronavirem, mám se nechat otestovat?

 

Máte zdravotní obtíže a nejste si jistí, jestli máte podstoupit test na koronavirus? Naše přehledná grafika Vám poradí.


přehledná grafika

 

 

Pomoc pro seniory

 

 

 

Aktuálně.cz společně s ředitelem centra Elpida Jiřím Hrabětem a vedoucí linky pro seniory Kateřinou Bohatou vytvořilo přehled nejčastějších dotazů. Senioři mohou volat na telefonní číslo 800 200 007 denně od 8:00 do 20:00.

 

ČT3 spouští stanici určenou převážně pro starší publikum. Program vysílání naleznete v našem TV programu, jak stanici naladit popisujeme v tomto článku.


pomoc pro seniory

 

 

JAK PŘEŽÍT KARANTÉNU?

 

 

 

Jste doma a už nevíte, co si přečíst, na co se podívat, jak zabavit děti? Právě pro vás jsme spustili nový newsletter KaranTéma HN. Každý všední den vám pošleme pár tipů na zajímavé články, knížky, filmy, seriály nebo recepty. Newsletter si můžete objednat objednat zde.


newsletter KaranTéma HN

 

 

 

 

 

Chci být stále v obraze

 

Pokud si nechcete nechat ujít aktuální vývoj, sledujte naši on-line reportáž, která Vás udrží nepřetržitě informované nebo sledujte Centrum.cz, kde pravidelně upozorňujeme na to nejdůležitější.


on-line reportáž

Na závěr něco na odreagování

 

Češi reagují na vládní opatření a omezený pohyb kvůli pandemii nového typu koronaviru tradičně po svém – humorem. Podívejte se na výběr vtipů o koronaviru, které si mezi se sebou lidé přeposílají, nebo na to, jak se lidé v karanténě baví.

 

 

 

 
 
30.03.2020 publikoval: Správce